1U30G-MB2D-SA2-400
3M
517-1U30G-MB2DSA2400
1U30G-MB2D-SA2-400
Mfr.:
Description:
USB Cables / IEEE 1394 Cables USB3 CABLE ASSEMBLIES
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 25   Multiples: 5
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
3M
Product Category: USB Cables / IEEE 1394 Cables
RoHS:
Camera Cables
USB3 Camera Cable Assembly
USB Type B, Micro
10 Position
USB Type A
9 Position
Male / Male
4 m
Black
1U30G
30 V
Brand: 3M
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: JP
Current Rating: 200 mA, 1.5 A