EB13E2K2H-12.000MTR
ABRACON
815-B132K2H12000MTR
EB13E2K2H-12.000MTR
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator 12.000MHz SMD 2.5mm x 3.2mm 20ppm -40 C to +85 C