96FD80-S256-TS
Advantech
923-96FD80-S256-TS
96FD80-S256-TS
Mfr.:
Description:
Solid State Drives - SSD SSSTC SSD 256GB M.2 2280 SATA TLC -25 C
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Advantech
Product Category: Solid State Drives - SSD
RoHS:
256 GB
Solid State Drives
M.2 2280
TLC
SATA
480 MB/s
550 MB/s
3.3 V
- 25 C
+ 85 C
80 mm x 22 mm x 2.23 mm