CLL3H0914L-700U
Ampleon
94-CLL3H0914L-700U
CLL3H0914L-700U
Mfr.:
Description:
RF MOSFET Transistors CLL3H0914L-700/SOT502/TRAY
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 60   Multiples: 60
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Ampleon
Product Category: RF MOSFET Transistors
RoHS:
N-Channel
GaN SiC
50 V
35 mOhms
900 MHz to 1.4 GHz
17 dB
700 W
+ 225 C
SMD/SMT
SOT502A-3
Tray
Brand: Ampleon
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: PH
Number of Channels: 1 Channel
Product Type: RF MOSFETs
Factory Pack Quantity: 60
Subcategory: RF Transistors
Vgs - Gate-Source Voltage: - 8 V, + 2 V
Vgs th - Gate-Source Threshold Voltage: - 2.9 V