QS123XXW24
Apem
642-QS123XXW24
QS123XXW24
Mfr.:
Description:
LED Panel Mount Indicators 12mm Wires White 24V
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
5,000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Apem
Product Category: LED Panel Mount Indicators
RoHS:
30 deg
Indicators
White
12 mm
Snap-In
Wire
Non-Tinted, Diffused
20 mA
24 V