QS63XXG24
Apem
642-QS63XXG24
QS63XXG24
Mfr.:
Description:
LED Panel Mount Indicators 6mm Wires Green 24V
ECAD Model:
In Stock: 1,083
Stock:
1,083 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Apem
Product Category: LED Panel Mount Indicators
RoHS:
REACH - SVHC:
30 deg
Indicators
Green
6 mm
Snap-In
Wire
Green, Diffused
20 mA
24 V