MLPS-B-3-0509-CC-8-PLP1-188-F
Bivar
749-30509CC8PLP1188F
MLPS-B-3-0509-CC-8-PLP1-188-F
Mfr.:
Description:
LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Bezel, 5 Row 9 Column, Rear - 8 Mounting Plugs, 0.188 in. (4.775 mm)
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
3 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 100   Multiples: 10
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
5,000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
BIVAR
Product Category: LED Light Pipes
Rigid Light Pipes
45 Element
Clear
Panel Mount
Vertical
3 mm
Tubular
0.188 in