633V10006C2T
CTS Electronic Components
774-633V10006C2T
633V10006C2T
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators 3.2mm x 2.5mm Surface Mount LVDS Clock, 100.000000MHz, 2.5V, 500fs Max Phase Jitter, Stab 20ppm, -20 C/+70 C, Pin 2 Enable, 1k/reel
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
CTS
Product Category: Standard Clock Oscillators
RoHS:
Standard Oscillators
3.2 mm x 2.5 mm
100 MHz
20 PPM
2.37 V
2.62 V
LVDS
SMD/SMT
- 20 C
+ 70 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
1 mm (0.039 in)
633
Reel
Brand: CTS Electronic Components
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: JP
Current Rating: 45 mA