746X101153JP
CTS Electronic Components
774-746X101153JP
746X101153JP
Mfr.:
Description:
Resistor Networks & Arrays 15Kohms 25V 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
9,977
Expected 2026/10/05
Expected 2026/11/16
Factory Lead Time:
23
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
CTS
Product Category: Resistor Networks & Arrays
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
74x
Arrays
SMD/SMT
15 kOhms
5 %
Bussed
8 Resistor
10 Pin
200 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
3.2 mm
1.6 mm
0.6 mm
Brand: CTS Electronic Components
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Power per Element: 248 mW