SMCJ200CA-HF
Comchip Technology
750-SMCJ200CA-HF
SMCJ200CA-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 200V 1500W SMC BI-DIR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
200 V
SMD/SMT
324 V
247 V
SMC (DO-214AB)
4.6 A
1.5 kW