88T-0.75X36
Corning
517-88T-0.75X36
88T-0.75X36
Mfr.:
Description:
Adhesive Tapes 80611009228 88T-0.75X36 (3/4"X36') VINYL TAPE (180)
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 180   Multiples: 180
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 180)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Corning
Product Category: Adhesive Tapes
RoHS:
Tapes
0.75 in
19 mm
3 ft
914.4 mm