S1210-183J
Delevan
807-S1210-183J
S1210-183J
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD 18uH 5% 2.8ohm Shielded SMT Induc
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Long lead time reported on this product.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Delevan
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS: N
1210 (3225 metric)
Shielded
18 uH
5 %
2.8 Ohms
- 55 C
+ 125 C
40
Standard
3.51 mm
2.66 mm
2.57 mm