T8M10T800UD
Diodes Incorporated
621-T8M10T800UD
T8M10T800UD
Mfr.:
Description:
Triacs Thyristor TO220AB TUBE 50PCS
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Diodes Incorporated
Product Category: Triacs
8 A
55 A, 60 A
800 V
5 uA
1.6 V
15 mA
1.5 V
10 mA
- 40 C
+ 125 C
Through Hole
TO-220AB-3
Tube
Brand: Diodes Incorporated
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Product Type: Triacs
Factory Pack Quantity: 50
Subcategory: Thyristors
Products found:
To show similar products, select at least one checkbox
Select at least one checkbox above to show similar products in this category.
Attributes selected: 0
This functionality requires JavaScript to be enabled.
USHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
High Voltage NEC 600V+ Circuit Protection