ECS-240-18-5G3X-JGN-TR
ECS
520-240-18-5G3XJGNTR
ECS-240-18-5G3X-JGN-TR
Mfr.:
Description:
Crystals 24MHz 20ppm 30ppm 18pF 30 Ohm Fundamental -40C - 85C - Surface Mount HC49/US - 3 Lead 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm) 0.165" (4.20mm)
ECAD Model:
In Stock: 910
Stock:
910 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ECS
Product Category: Crystals
RoHS:
24 MHz
18 pF
20 PPM
30 PPM
11.4 mm x 4.7 mm
- 40 C
+ 85 C
SMD/SMT
30 Ohms
500 uW
11.4 mm
4.7 mm
4.2 mm