ECS-270-20-3X-EN-TR
ECS
520-270-20-3XENT
ECS-270-20-3X-EN-TR
Mfr.:
Description:
Crystals 27MHz 20pF 50ppm -40C +85C
ECAD Model:
In Stock: 3,007
Stock:
3,007 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ECS
Product Category: Crystals
RoHS:
27 MHz
20 pF
30 PPM
50 PPM
CSM-3X
- 40 C
+ 85 C
SMD/SMT
50 Ohms
100 uW
7.6 mm
4.1 mm
2.3 mm