E56MBCD10A20
Eaton Electrical
504-E56MBCD10A20
E56MBCD10A20
Mfr.:
Description:
Proximity Sensors - Industrial INDUCTIVE PROX,4WDC,1.0",NONC,20' CBL
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Proximity Sensors - Industrial
Inductive
25.4 mm
NO/NC
Cable Mount
Cable
6.1 m
10 VDC
30 VDC