15BJ22CAH
Eaton Electronics
504-15BJ22CAH
15BJ22CAH
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, 15BJ FAMILY, 22Vdc, Bi-d
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 501000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
22 V
SMD/SMT
35.5 V
24.4 V
SMBF (DO-221AA)
42.3 A
1.5 kW
- 55 C
+ 150 C
15BJH
Reel
Brand: Eaton Electronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Pd - Power Dissipation: 5 W
Product: TVS Diodes
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf - Forward Voltage: 5 V