MCLA2012V1-6R8-R
Eaton Electronics
504-MCLA2012V1-6R8-R
MCLA2012V1-6R8-R
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 2012 6.8uH 2 Pads
ECAD Model:
In Stock: 1,951
Stock:
1,951 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Multilayer
0805 (2012 metric)
Unshielded
6.8 uH
10 %
15 mA
1.05 Ohms
- 40 C
+ 125 C
30
29 MHz
Standard
2 mm
1.2 mm
0.9 mm