MPIA4015V2-R47-R
Eaton Electronics
704-MPIA4015V2-R47-R
MPIA4015V2-R47-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.47uH 9A 14mOhms AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
High Power Choke
Shielded
470 nH
20 %
7.8 A
14 mOhms
9 A
- 55 C
+ 125 C
98 MHz
Standard
4.75 mm
4.45 mm
1.5 mm