FA-238 25.0000ME-A3
Epson Timing
732-FA-23825ME-A3
FA-238 25.0000ME-A3
Mfr.:
Description:
Crystals MINI SMD XTL MHZ +/-15PPM 12.5PF 250TR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 250)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Epson
Product Category: Crystals
RoHS:
25 MHz
12 pF
15 PPM
3.2 mm x 2.5 mm
- 40 C
+ 105 C
SMD/SMT
50 Ohms
3.2 mm
2.5 mm
0.7 mm