FMCA2049-50CM
Fairview Microwave
67-FMCA2049-50CM
FMCA2049-50CM
Mfr.:
Description:
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
14 Can Dispatch in 20 Days
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
250 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fairview Microwave
Product Category: RF Cable Assemblies
N
Jack (Female)
Straight
N
Jack (Female)
Straight
500 mm (19.685 in)
50 Ohms
6 GHz