FMCA2601/GR-12
Fairview Microwave
67-FMCA2601/GR-12
FMCA2601/GR-12
Mfr.:
Description:
RF Cable Assemblies 12G SDI 75 Ohm BNC Male to 75 Ohm BNC Male Cable 75 Ohm 4694R-GR Coax in 12 Inch
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
82 Can Dispatch in 20 Days
Minimum: 1   Multiples: 1
Fairview Microwave
Product Category: RF Cable Assemblies
BNC
Pin (Male)
Straight
BNC
Pin (Male)
Straight
304.8 mm (12 in)
75 Ohms
12 GHz