FMHR0018-18
Fairview Microwave
67-FMHR0018-18
FMHR0018-18
Mfr.:
Description:
RF Cable Assemblies N Female to RA SMA Male MIL-DTL-17 Cable M17/60-RG142 Coax in 18 Inch
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
3 Can Dispatch in 20 Days
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fairview Microwave
Product Category: RF Cable Assemblies
N
Jack (Female)
Straight
SMA
Plug (Male)
Right Angle
457.2 mm (18 in)
50 Ohms
11 GHz