0603F-R18J-01
Fastron
434-0603F-R18J-01
0603F-R18J-01
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 180nH; Tol: 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
0603 (1608 metric)
Unshielded
180 nH
5 %
- 40 C
+ 85 C
Standard
1.7 mm
1.1 mm
1 mm
Ferrite
AEC-Q200
0603F