77A-332M-01
Fastron
434-77A-332M-01
77A-332M-01
Mfr.:
Description:
RF inductors - Leaded RFI COIL 3300uH .5A
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
490
Expected 2026/05/21
1,000
Expected 2026/07/03
Factory Lead Time:
12
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF inductors - Leaded
RoHS:
Suppression Coil
Axial
11 mm x 26 mm
Shielded
3.3 mH
20 %
500 mA
4.8 Ohms
- 55 C
+ 125 C
Standard
PCB Mount
26 mm
11 mm
Ferrite
77A
Reel
Cut Tape
Application: RFI Suppression
Brand: Fastron
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MY
Lead Diameter: 0.8 mm
Product: RF Inductors
Product Type: RF Inductors - Leaded
Factory Pack Quantity: 500
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Test Frequency: 10 kHz
Products found:
To show similar products, select at least one checkbox
Select at least one checkbox above to show similar products in this category.
Attributes selected: 0
                        Customization of Lead length, L-value, Q-value, DCR and Current
are available on Fastron leaded part series (MICC, SMCC, HBCC,
VHBCC, SMSC, MESC and 77A).