MICC-620K-01
Fastron
434-MICC-620K-01
MICC-620K-01
Mfr.:
Description:
RF inductors - Leaded Ferrite Core Leaded Inductor - Fixed Choke Coil
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF inductors - Leaded
RoHS:
Choke
Axial
Unshielded
62 uH
10 %
185 mA
2.7 Ohms
Standard
PCB Mount
7 mm