GS81302D20GE-450
GSI Technology
464-GS81302D20GE-450
GS81302D20GE-450
Mfr.:
Description:
SRAM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10   Multiples: 10
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
RoHS:
144 Mbit
8 M x 18
450 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V
1.26 A