GS816218DGD-375
GSI Technology
464-GS816218DGD-375
GS816218DGD-375
Mfr.:
Description:
SRAM 2.5 or 3.3V 1M x 18 18M
Factory Lead Time:
Minimum: 36   Multiples: 36
Ext. Price
504 Quote
Product Category: SRAM
RoHS:
18 Mbit
1 M x 18
4.2 ns
375 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
250 mA, 320 mA