GS832236AGB-250M
GSI Technology
464-32236AGB-250M
GS832236AGB-250M
Mfr.:
Description:
SRAM
ECAD Model:
This product may require additional documentation to export from the United States.
Factory Lead Time:
Minimum: 14   Multiples: 14
Ext. Price
112 Quote
Product Category: SRAM
Delivery Restrictions:
36 Mbit
1 M x 36
5.5 ns
250 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
310 mA