PMA SF526E/11PC35/11PC35/36in
HUBER+SUHNER
455-PMASF521PC3536IN
PMA SF526E/11PC35/11PC35/36in
Mfr.:
Description:
RF Cable Assemblies MICROWAVE TEST ASSEMBLIES, 3.5mm (male), 3.5mm (male), 50 Ohm, 26.5 GHz, 36in, time delay matched +/- 1ps.
ECAD Model:
In Stock: 1
Stock:
1 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
HUBER+SUHNER
Product Category: RF Cable Assemblies
3.5 mm
Plug (Male)
Straight
3.5 mm
Plug (Male)
Straight
914 mm (35.984 in)
50 Ohms
26.5 GHz