PMAST145/11PC08/11PC08/6in
HUBER+SUHNER
455-PMAST14511811086
PMAST145/11PC08/11PC08/6in
Mfr.:
Description:
RF Test Cables MICROWAVE TEST ASSEMBLIES, 0.8mm (male), 0.8mm (male), 50 Ohm, 145 GHz, 6in
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
In Stock: 2
Stock:
2 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
HUBER+SUHNER
Product Category: RF Test Cables
RoHS:
0.8 mm
Plug (Male)
0.8 mm
Jack (Female)
145 GHz
50 Ohms
152 mm
Sucotest 145
25 mm
4.25 mm
4.97 dB
76 %