DF13A-2P-1.25V(21)
Hirose Connector
798-DF13A2P125V21
DF13A-2P-1.25V(21)
Mfr.:
Description:
Headers & Wire Housings 2P SNG ROW PIN HDR STRAIGHT SMT
Lifecycle:
End of Life:
Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 912
Stock:
912 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Hirose Electric
Product Category: Headers & Wire Housings
RoHS:
Headers
Shrouded
2 Position
1.25 mm (0.049 in)