CA3106E22-27S-B-15
ITT Cannon
CA3106E22-27S-B-15
Mfr.:
Description:
Circular MIL Spec Connector
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 100   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ITT Cannon
Product Category: Circular MIL Spec Connector
RoHS: N
9 Position
Socket (Female)
Plugs
22
Straight
MIL-DTL-5015
Crimp
Cable
22 A, 74 A