QSCF500QR75A1GV001T
Johanson Technology
609-F500QR75A1GV001T
QSCF500QR75A1GV001T
Mfr.:
Description:
Silicon RF Capacitors / Thin Film 0402 Hi-Q NP0/C0G 50V 0.75pF 0.05pF Ni/Sn