415-0028-MM750
Johnson / Cinch Connectivity Solutions
530-415-0028-MM750
415-0028-MM750
Mfr.:
Description:
RF Cable Assemblies Straight SMA Plug to Straight BNC Plug
ECAD Model:
In Stock: 14
Stock:
14 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Cinch Connectivity Solutions
Product Category: RF Cable Assemblies
SMA
Plug (Male)
Straight
BNC
Plug (Male)
Straight
750 mm (29.528 in)
50 Ohms
4 GHz
RG-316
Copper
Bulk
Brand: Johnson / Cinch Connectivity Solutions
Connector A Polarity: Normal
Connector B Polarity: Normal
Contact Plating: Gold
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Minimum Frequency: 0 Hz