C1210X330GFTACTU
KEMET
80-C1210X330GFTTU
C1210X330GFTACTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1500Vo 33pF X8G 1210 X8G 2% Flex Term
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
RoHS:
33 pF
1.5 kVDC
X8G
2 %
1210
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 150 C
3.3 mm (0.13 in)
2.6 mm (0.102 in)