08053A2R2JAT2A
KYOCERA AVX
581-08053A2R2JAT2A
08053A2R2JAT2A
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT T101 COMMERCIAL
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
RoHS:
2.2 pF
25 VDC
C0G (NP0)
5 %
0805
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
2.01 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)