08055C682J4T2A
KYOCERA AVX
581-08055C682J4T2A
08055C682J4T2A
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAM21BR71H682JT NEW GLOBAL PN 50V 6800pF A 581-KAM21BR71H682JT
ECAD Model:
In Stock: 89
Stock:
89 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
6800 pF
50 VDC
X7R
5 %
0805
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.94 mm (0.037 in)