22252C474KAT2A
KYOCERA AVX
581-22252C474KAT2A
22252C474KAT2A
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
In Stock: 410
Stock:
410 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KYOCERA AVX
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
0.47 uF
200 VDC
X7R
10 %
2225 (Reversed)
5764 (Reversed)
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.4 mm (0.252 in)