CR11206T0100JTR
KYOCERA AVX
581-CR11206T0100JTR
CR11206T0100JTR
Mfr.:
Description:
High Frequency/RF Resistors 100ohms 5% 15W
ECAD Model:
In Stock: 297
Stock:
297 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KYOCERA AVX
Product Category: High Frequency/RF Resistors
RoHS:
CR1
100 Ohms
15 W
5 %
150 PPM / C
- 55 C
+ 150 C
0.12 in
0.06 in
0.025 in