TAP335K050BRW
KYOCERA AVX
581-TAP335K050BRW
TAP335K050BRW
Mfr.:
Description:
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 3.3uF 10% ESR=3 Ohm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KYOCERA AVX
Product Category: Tantalum Capacitors - Solid Leaded
RoHS:
3.3 uF
50 VDC
Radial
5 mm (0.197 in)
10 mm (0.394 in)
6 mm
10 %
3 Ohms
- 55 C
+ 125 C
Dipped
TAP
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: KYOCERA AVX
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: SV
Dissipation Factor DF: 6
Lead Diameter: 0.5 mm