RGC1/10C1153DTP
Kamaya
791-RGC1/10C1153DTP
RGC1/10C1153DTP
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 115 kOhms 150 V 858 mW 0805 0.5 % 50 PPM / C - 55 C + 155 C
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Kamaya
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
RGC
115 kOhms
125 mW (1/8 W)
0.5 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.55 mm (0.022 in)