RMC20K623FTP
Kamaya
791-RMC20K623FTP
RMC20K623FTP
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 62 kOhms 1% 2.0A AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Kamaya
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
Reel
Cut Tape
MouseReel
RMC
62 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.55 mm (0.022 in)