1206J1K50151KXT
Knowles Syfer
843-1206J1K50151KX
1206J1K50151KXT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5kV 150pF X7R 1206 10percent
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
150 pF
1.5 kVDC
X7R
10 %
1206
SMD/SMT
- 55 C
+ 125 C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
1.1 mm (0.043 in)