1206Y0250152JDT
Knowles Syfer
843-1206Y0250152JDT
1206Y0250152JDT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25 VDC 1500 pF 5 %
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
Minimum: 2500   Multiples: 2500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
1500 pF
25 VDC
5 %
1206
SMD/SMT
Flexible (Soft)
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
1.6 mm (0.063 in)