1206Y6300100JCT
Knowles Syfer
766-1206Y6300100JCT
1206Y6300100JCT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 630V 10.00 pF +/-5% C0G/NP0 (1B) FlexiCap/Nickel Barrier
Minimum: 1   Multiples: 1
RoHS:
10 pF
630 VDC
C0G (NP0)
5 %
1206
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
1.6 mm (0.063 in)