1210J0630332MDT
Knowles Syfer
843-1210J0630332MDT
1210J0630332MDT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 63 VDC 3300 pF - 55 C+ 125 C 20 % X7R
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
3300 pF
63 VDC
X7R
20 %
1210
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
2 mm (0.079 in)