1808J2000100GFT
Knowles Syfer
843-1808J2000100GFT
1808J2000100GFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200 VDC 10 pF - 55 C+ 125 C 2 % C0G (NP0)
10 pF
200 VDC
C0G (NP0)
2 %
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
2 mm (0.079 in)
2 mm (0.079 in)