1808J2000220FFT
Knowles Syfer
843-1808J2000220FFT
1808J2000220FFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200 VDC 22 pF - 55 C+ 125 C 1 % C0G (NP0)
22 pF
200 VDC
C0G (NP0)
1 %
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
2 mm (0.079 in)
2 mm (0.079 in)