2220J1000182KFT
Knowles Syfer
843-2220J1000182KFT
2220J1000182KFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100 VDC 1800 pF - 55 C+ 125 C 10 % C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
1800 pF
100 VDC
C0G (NP0)
10 %
2220
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
5 mm (0.197 in)
4.2 mm (0.165 in)